پسته خندان قزوین برای این افراد ممنوع است

اسیدهای آمینه برای بدن بسیار مهم هستند. بدن شما نمی تواند آن را بسازد، بنابراین باید آن را از رژیم غذایی خود دریافت کنید. همچنین می توانید از فواید پسته بهره مند شوید .

به کاهش وزن کمک می کند

با وجود اینکه پسته خندان قزوین سرشار از انرژی است ، یکی از مفیدترین غذاها برای کاهش وزن است. در حالی که برخی مطالعات نشان داده اند که پسته در کاهش وزن نیز موثر است. پسته سرشار از فیبر و پروتئین است.

هر دوی اینها از افزایش اشتهای شما جلوگیری می کند. یکی از دلایلی که به خواص کاهش وزن پسته کمک می کند این است که محتوای چربی آن ممکن است به طور کامل جذب نشود.

به دلیل کالری کم، پروتئین بالا و چربی غیراشباع بالا، ثابت می کند که گزینه بهتری برای کنترل وزن است. در مقایسه با سایر آجیل ها کالری بسیار کمی دارد. به همین دلیل است که فواید پسته بسیار زیاد است.

ترویج باکتری های سالم روده

پسته دارای فیبر بالایی است. فیبر عمدتاً هضم نشده از دستگاه گوارش شما عبور می کند و برخی از انواع فیبر توسط باکتری های خوب روده هضم می شوند و به عنوان پری بیوتیک عمل می کنند.

سپس باکتری های روده فیبر را تخمیر می کنند و آن را به اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه تبدیل می کنند که ممکن است فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد. که شامل کاهش خطر ابتلا به اختلالات گوارشی، سرطان و بیماری قلبی است.

بوتیرات شاید مفیدترین اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه باشد. خوردن پسته به طور قابل توجهی تعداد باکتری های تولید کننده بوتیرات در روده را در مقایسه با مصرف بادام افزایش می دهد.

کاهش کلسترول و فشار خون

مزیت پسته این است که می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را از طرق مختلف کاهش دهد. پسته علاوه بر اینکه آنتی اکسیدان بالایی دارد، می تواند کلسترول خون را کاهش داده و فشار خون را بهبود بخشد و در نتیجه خطر بیماری قلبی را کاهش دهد.

در واقع، چندین مطالعه نشان داده اند که پسته در کاهش کلسترول موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.