مایع ظرفشویی خاکستر گلیسیرینه که رد برابر گرمای شدید آب دست را مقاوم می کند

قابلمه را روی اجاق گاز با حرارت زیاد گرم کنید و به مدت 5-10 دقیقه بگذارید تا صابون کاملا ذوب شود و به هم زدن ادامه دهید. قابلمه را از روی اجاق برداشته و صابون کاملاً ذوب می شود.

صابون مایع کاستیل را به مخلوط قبلی اضافه کنید و خوب هم بزنید. جوش شیرین و گلیسیرین مایع را به مخلوط اضافه کنید و خوب هم بزنید.

باید گفت مایع ظرفشویی خاکستر گلیسیرینه را به مدت 24 ساعت در قابلمه می گذاریم تا ویسکوزیته آن بررسی شود و در صورتی که غلظت آن یکدست نباشد می توان مقدار کمی جوش شیرین به آن اضافه کرد و با 3 گرم شروع کرد و قابلمه را گرم کرد و مخلوط را هم زد و رعایت کرد. و مقدار بیشتری از نوشابه را می توان به مقدار 2 گرم اضافه کرد تا مایع یکدست شود.

بافت لازم است در صورت وجود توده ها از بین برود و با همزن مخلوط کرده و خوب صاف کنید.

15 تا 40 قطره اسانس با رایحه های معطر مانند: روغن پرتقال، روغن لیمو، روغن اسطوخودوس، روغن عرعر و غیره را اضافه کنید و مخلوط را خوب هم بزنید.

مایع ظرفشویی به دست آمده را داخل بطری صابونی که برای تمیز کردن ظروف و ظروف تعیین شده است قرار دهید.

صابون سودا و نمک مایع ظرفشویی خانگی با استفاده از نمک، سودا و سایر مواد ساده به روش زیر تهیه می شود: [2] مواد مورد استفاده : 2/3 فنجان مواد شوینده کف کننده زیست تخریب پذیر.

1.3 فنجان آب مقطر. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین.

3 قاشق غذاخوری آب جوش. 40 قطره اسانس لیمو یا هر اسانس دیگری. یک قاشق غذاخوری نمک کوشر. کاسه همزن بزرگ. پمپ پخش صابون.

روش تهیه : نمک کوشر و آب را در قابلمه ای روی اجاق گاز قرار دهید تا بجوشد و هم بزنید تا حل شود و تکه های نمک حل نشده را بردارید.

قابلمه را از روی اجاق بردارید و مواد را در یک کاسه کوچک همزن بریزید. جوش شیرین و آب مقطر را در قابلمه بریزید و حرارت دهید تا کاملا حل شود.

مایع تجزیه‌پذیر را به مخلوط جوش‌شویی و آب اضافه کنید، اسانس‌ها را خوب مخلوط کنید، سپس مخلوط را در پمپ پخش صابون قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.